Menu

Joga dla kobiet w ciąży: międzykulturowe warsztaty ruchowo-oddechowe

Joga dla kobiet w ciąży: międzykulturowe warsztaty ruchowo-oddechowe

Olena Daleka, mama i trenerka jogi, w duchu idei międzykulturowego samowsparcia zaplanowała szereg działań, dzięki którym uczestniczki zadbają nie tylko o swoje ciało, ale też o stan ducha.

Jak przebiega poród i jakie są standardy porodu w Polsce? Jak przygotować się do porodu rodzinnego, a co zabrać ze sobą do szpitala? Dzięki serii warsztatów znikną niepotrzebne obawy dotyczące ciąży i okresu połogu, szczególnie wśród migrantek i uchodźczyń rodzących na emigracji. I co najprzyjemniejsze – joga!

Praca nad świadomym oddechem, wzmocnienie mięśni dna miednicy, redukcja bólu pleców – uczestniczki wspólnie zrelaksują ciało i umysł na polanie w Parku Grabiszyńskim. Ćwiczenia w majowo-czerwcowym słońcu z pewnością przyniosą dużo radości! Razem z Oleną, zapraszamy na „Jogę dla kobiet w ciąży. Międzykulturowe warsztaty ruchowo-oddechowe”.

Podsumowanie wydarzeń stanowić będzie broszura zbierająca zaprezentowane w trakcie warsztatów ćwiczenia i przydatne informacje. Z uwagi na międzykulturowy wymiar projektu, wszystkie aktywności będą prowadzone w języku polskim i rosyjskim.

Wszystkie spotkania odbędą się na polanie przy kontenerze ESK w Parku Grabiszyńskim (zobacz na mapie). Zapisy przed formularz ruszą na początku maja.

Projekt został wybrany w Edycji 31. Mikrograntów.
Wróć do listy projektów
Bądź na bieżąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje, zapisz się do newsletera.